conti_xpa1957bp
conti_xpa1957bp_2
conti_xpa1957bp
conti_xpa1957bp_2
CONTI XPA1957BP conti v fo v-belt 1957 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1957
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1957 mm
  • Inside length: 1917 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715348
  • Supplier number: CONTI XPA1957BP
Length
1957
Width
12,7 mm
Reference length ld
1957 mm
Inside length
1917 mm