conti_xpa757bp
conti_xpa757bp_2
conti_xpa757bp
conti_xpa757bp_2
CONTI XPA757BP conti v fo v-riem 757 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 757
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 757 mm
  • Binnenlengte Li: 717 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715669
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA757BP
Lengte
757
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
757 mm
Binnenlengte li
717 mm