conti_xpa757bp
conti_xpa757bp_2
conti_xpa757bp
conti_xpa757bp_2
CONTI XPA757BP conti v fo v-belt 757 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 757
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 757 mm
  • Inside length: 717 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715669
  • Supplier number: CONTI XPA757BP
Length
757
Width
12,7 mm
Reference length ld
757 mm
Inside length
717 mm