conti_xpa782bp
conti_xpa782bp_2
conti_xpa782bp
conti_xpa782bp_2
CONTI XPA782BP conti v fo v-riem 782 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 782
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 782 mm
  • Binnenlengte Li: 742 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715676
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA782BP
Lengte
782
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
782 mm
Binnenlengte li
742 mm