conti_xpa782bp
conti_xpa782bp_2
conti_xpa782bp
conti_xpa782bp_2
CONTI XPA782BP conti v fo v-belt 782 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 782
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 782 mm
  • Inside length: 742 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715676
  • Supplier number: CONTI XPA782BP
Length
782
Width
12,7 mm
Reference length ld
782 mm
Inside length
742 mm