conti_xpa925bp
conti_xpa925bp_2
conti_xpa925bp
conti_xpa925bp_2
CONTI XPA925BP conti v fo v-riem 925 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 925
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 925 mm
  • Binnenlengte Li: 885 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715782
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA925BP
Lengte
925
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
925 mm
Binnenlengte li
885 mm