conti_xpa925bp
conti_xpa925bp_2
conti_xpa925bp
conti_xpa925bp_2
CONTI XPA925BP conti v fo v-belt 925 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 925
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 925 mm
  • Inside length: 885 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715782
  • Supplier number: CONTI XPA925BP
Length
925
Width
12,7 mm
Reference length ld
925 mm
Inside length
885 mm