conti_xpb1550bp
conti_xpb1550bp_2
conti_xpb1550bp
conti_xpb1550bp_2
CONTI XPB1550BP conti v fo v-riem 1550 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1550
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1550 mm
  • Binnenlengte Li: 1490 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX615
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715997
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1550BP
Lengte
1550
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1550 mm
Binnenlengte li
1490 mm