conti_xpb1850bp
conti_xpb1850bp_2
conti_xpb1850bp
conti_xpb1850bp_2
CONTI XPB1850BP conti v fo v-riem 1850 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1850
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1850 mm
  • Binnenlengte Li: 1790 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX733
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716093
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1850BP
Lengte
1850
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1850 mm
Binnenlengte li
1790 mm