conti_xpb1950bp
conti_xpb1950bp_2
conti_xpb1950bp
conti_xpb1950bp_2
CONTI XPB1950BP conti v fo v-riem 1950 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1950
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1950 mm
  • Binnenlengte Li: 1890 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX772
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716116
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1950BP
Lengte
1950
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1950 mm
Binnenlengte li
1890 mm