conti_xpb1950bp
conti_xpb1950bp_2
conti_xpb1950bp
conti_xpb1950bp_2
CONTI XPB1950BP conti v fo v-belt 1950 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1950
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 1950 mm
  • Inside length: 1890 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX772
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716116
  • Supplier number: CONTI XPB1950BP
Length
1950
Width
16,3 mm
Reference length ld
1950 mm
Inside length
1890 mm