conti_xpb2150bp
conti_xpb2150bp_2
conti_xpb2150bp
conti_xpb2150bp_2
CONTI XPB2150BP conti v fo v-riem 2150 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2150
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2150 mm
  • Binnenlengte Li: 2090 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX850
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716161
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2150BP
Lengte
2150
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2150 mm
Binnenlengte li
2090 mm