conti_xpb2150bp
conti_xpb2150bp_2
conti_xpb2150bp
conti_xpb2150bp_2
CONTI XPB2150BP conti v fo v-belt 2150 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2150
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 2150 mm
  • Inside length: 2090 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX850
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716161
  • Supplier number: CONTI XPB2150BP
Length
2150
Width
16,3 mm
Reference length ld
2150 mm
Inside length
2090 mm