conti_xpb2530bp
conti_xpb2530bp_2
conti_xpb2530bp
conti_xpb2530bp_2
CONTI XPB2530BP conti v fo v-riem 2530 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2530
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2530 mm
  • Binnenlengte Li: 2470 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1000
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716253
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2530BP
Lengte
2530
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2530 mm
Binnenlengte li
2470 mm