conti_xpz1037p
conti_xpz1037p_2
conti_xpz1037p
conti_xpz1037p_2
CONTI XPZ1037P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 1037 Ld Pio 3VX 410
 25,92 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Lengte: 1037
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 1037 mm
  • Binnenlengte Li: 999 mm; 39,33 inch
  • Buitenlengte La: 1049 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX408
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973414
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1037P
Lengte
1037
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
1037 mm
Binnenlengte li
999 mm; 39,33 inch
Buitenlengte la
1049 mm