conti_xpz1637bp
conti_xpz1637bp_2
conti_xpz1637bp
conti_xpz1637bp_2
CONTI XPZ1637BP conti v fo v-riem 1637 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1637
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1637 mm
  • Binnenlengte Li: 1599 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX645
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716840
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1637BP
Lengte
1637
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1637 mm
Binnenlengte li
1599 mm