conti_xpz670bp
conti_xpz670bp_2
conti_xpz670bp
conti_xpz670bp_2
CONTI XPZ670BP conti v fo v-riem 670 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 670
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 670 mm
  • Binnenlengte Li: 632 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX265
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717168
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ670BP
Lengte
670
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
670 mm
Binnenlengte li
632 mm