conti_xpz670bp
conti_xpz670bp_2
conti_xpz670bp
conti_xpz670bp_2
CONTI XPZ670BP conti v fo v-belt 670 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 670
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 670 mm
  • Inside length: 632 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX265
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717168
  • Supplier number: CONTI XPZ670BP
Length
670
Width
9,7 mm
Reference length ld
670 mm
Inside length
632 mm