conti_xpz737bp
conti_xpz737bp_2
conti_xpz737bp
conti_xpz737bp_2
CONTI XPZ737BP conti v fo v-belt 737 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 737
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 737 mm
  • Inside length: 699 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX292
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717212
  • Supplier number: CONTI XPZ737BP
Length
737
Width
9,7 mm
Reference length ld
737 mm
Inside length
699 mm