conti_xpz800bp
conti_xpz800bp_2
conti_xpz800bp
conti_xpz800bp_2
CONTI XPZ800BP conti v fo v-belt 800 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 800
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 800 mm
  • Inside length: 762 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX315
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717274
  • Supplier number: CONTI XPZ800BP
Length
800
Width
9,7 mm
Reference length ld
800 mm
Inside length
762 mm