conti_spa1082cl
conti_spa1082cl_2
conti_spa1082cl
conti_spa1082cl_2
CONTI SPA1082CL powerspan v-belt 1082 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1082
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1082 mm
  • Inside length: 1036 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654760
  • Supplier number: CONTI SPA1082CL
Length
1082
Width
13 mm
Reference length ld
1082 mm
Inside length
1036 mm