conti_xpz862bp
conti_xpz862bp_2
conti_xpz862bp
conti_xpz862bp_2
CONTI XPZ862BP conti v fo v-riem 862 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 862
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 862 mm
  • Binnenlengte Li: 824 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX341
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717328
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ862BP
Lengte
862
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
862 mm
Binnenlengte li
824 mm