conti_xpz862bp
conti_xpz862bp_2
conti_xpz862bp
conti_xpz862bp_2
CONTI XPZ862BP conti v fo v-belt 862 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 862
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 862 mm
  • Inside length: 824 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX341
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717328
  • Supplier number: CONTI XPZ862BP
Length
862
Width
9,7 mm
Reference length ld
862 mm
Inside length
824 mm