facom_391a14ve
FACOM 391A.14VE VDE dunne tang 1000V 140mm
Productomschrijving
  • 391A.VE - Zijkniptang - Elektriciensmodel - geïsoleerd tot 1000 Volt
Kenmerken
  • Smalle kop voor moeilijk toegankelijke en krappe plekken (elektriciteitskasten, bekabelingswerk, enz.).De snijvlakken zijn ontworpen om nauwkeurig door alle soorten draad te knippen: pianodraad, zachte draden, moderne materialen enz.- 391A.14VE: 1.4mm 225 kg/mm².- 391A.16VE: 1.6mm 220 kg/mm².Minimale inspanning bij het knippen dankzij een grote hefboomarm en een verschoven as.Lange levensduur dankzij het chroom molybdeen vanadiumstaal, met inductie geharde snijvlakken.Ergonomische handgrepen uit bi-materiaal, bestand tegen chemische stoffen, met:- Terugstelveer- Ophangoog(het ophangoog vermeerdert de nominale lengte met 10 mm)Geverniste afwerking ter voorkoming van roest.a
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type tang: Zijkniptang
  • VDE gekeurd: Ja
  • Vonkvrij: Nee
  • ESD: Nee
  • Garantie leverancier: FACOM - Wettelijke garantie van toepassing
  • Lengte: 140 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
Type tang
Zijkniptang
Vde gekeurd
Ja
Vonkvrij
Nee
Esd
Nee
Garantie leverancier
FACOM - Wettelijke garantie van toepassing
Lengte
140 mm