fami_fbl98101000
FAMI FBL98101000 basisrail van aluminium met verbindingsstukken 1000 mm
Productomschrijving:
  • Grond-/extra toestelrails van aluminium met aansluitingen
  • Afm. mm B =1015 D =60 H =67
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 1015 mm
  • Gewicht: 860 g
  • Hoogte: 67 mm
  • Diepte: 60 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711395002
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FBL98101000
Breedte
1015 mm
Gewicht
860 g
Hoogte
67 mm
Diepte
60 mm