fami_fbl98101000
FAMI FBL98101000 aluminium basic rail with connectors 1000 mm
Product description:
  • Ground/extra device rails made of aluminium with connections
  • Dim. mm W =1015 D =60 H =67
Key features according to our expert
  • Width: 1015 mm
  • Weight: 860 g
  • Height: 67 mm
  • Depth: 60 mm
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711395002
  • Supplier number: FAMI FBL98101000
Width
1015 mm
Weight
860 g
Height
67 mm
Depth
60 mm