phantom-11-500-115001250b
phantom-11-500-115001250b--2
phantom-11-500-115001250b
phantom-11-500-115001250b--2
PHANTOM 115001250B hss-e spiraalboor in blisterverpakking 12,5 mm
Productomschrijving:
  • Phantom HSS-E Spiraalboor DIN 338 in blisterverpakking
  • DIN 338, cil. schacht, met kruisaanslijping vanaf 2,0 mm, tophoek 135°
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 12,5 mm
  • Type boor: Metaalboor
  • Totale lengte: 151 mm
  • Maat schacht: 12,5 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Snijlengte: 101 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: PHANTOM
  • EAN: 8716563614401
  • Artikelnummer leverancier: PHANTOM 115001250B
Diameter
12,5 mm
Totale lengte
151 mm
Maat schacht
12,5 mm
Snijlengte
101 mm
Totaallengte (l1)
151 mm
Spiraallengte (l2)
101 mm
Boordiameter (d1)
12,5 mm
Schacht ø (d2)
12,5 mm