skf-f3bbc-40m-cpss-dfh-f3bbc-40m--cpss-dfh
skf-f3bbc-40m-cpss-dfh-f3bbc-40m--cpss-dfh--2
skf-f3bbc-40m-cpss-dfh-f3bbc-40m--cpss-dfh--3
SKF F3BBC 40M-CPSS-DFH Y-kogellagerunit met flens 3-bouts steun, d 40 mm, A 38 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 40 mm
  • Deelbaar: Nee
  • Materiaal (lagerhuis): Composiet
  • Materiaal (lager): Roestvast staal
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Type boring: Cilindrisch
  • Vorm (lagerhuis): Driehoek (éénzijdig)
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577874771
  • Artikelnummer leverancier: SKF F3BBC 40M-CPSS-DFH
Asdiameter
40 mm
Deelbaar
Nee
Materiaal (lagerhuis)
Composiet
Materiaal (lager)
Roestvast staal
Hoge temperatuur
Nee
Type boring
Cilindrisch
Vorm (lagerhuis)
Driehoek (éénzijdig)
Smeermiddel
Vet
Materiaal, huis
Composiet voor de SKF Food Line
Statisch draaggetal
19 kN
Aantal boutgaten voor bevestigingsmiddelen
Materiaal, lager
Roestvast staal
Rubber zittingring
Zonder
Type afdichting
Contact, afvoer
Afdichting, lager
Afdichting aan beide zijden en slingerschijf aan één kant
Borging kenmerk, binnenring
Stelschroeven
Huistype met flens
3-bouts steun
Lagerbreedte, totaal
40.7 mm
Type gat voor bevestigingsbout
Vlak
Nasmeernippel
Zonder
Afdichting, unit
Eindkap en achterafdichting
Grenstoerental
500 r/min
Nasmeergat
Totale breedte huis
38 mm