conti_htd8340850cxp
conti_htd8340850cxp_2
conti_htd8340850cxp
conti_htd8340850cxp_2
CONTI HTD 3408 8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8340850CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 3408
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 3408 mm
  • Aantal tanden: 426
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817053075
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8340850CXP
Lengte
3408
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
3408 mm