dewalt_dnf28r75hdz
DEWALT DNF28R75HDZ roll nail 2.8-75 ringed hot-dipped galvanised (1200 pcs.)
This article is not available
Product description
  • [DNF] Roller Nails 2.8-75 Ringed Hot-dipped galvanised 1.2m
Features
  • Nails in roll with clear, galvanised G12, hot-dip galvanised or stainless steel finish
Key features according to our expert
  • Length: 75 mm
  • Diameter: 2,8 mm
Specifications / All features
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013959854
  • Supplier number: DEWALT DNF28R75HDZ
Length
75 mm
Diameter
2,8 mm
Box quantity
1200,0
Max. cutting capacity at 45° [square profile]
2,8 mm
Length
75,0 mm