dewalt_dnn23r55s316e
dewalt_dnn23r55s316e
dewalt_dnn23r55s316e
dewalt_dnn23r55s316e
dewalt_dnn23r55s316e
dewalt_dnn23r55s316e
DEWALT DNN23R55S316E rolling nail 2.3-55 ringed Inox/RS (6600 pcs)
This article is not available
Product description
  • [DNN] Roller Nails 2.3-55 Ringed Inox/RVS 6.6m
Features
  • Nails in roll with clear, galvanised G12, hot-dip galvanised or stainless steel finish
Key features according to our expert
  • Length: 55 mm
  • Diameter: 2,3 mm
Specifications / All features
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013951858
  • Supplier number: DEWALT DNN23R55S316E
Length
55 mm
Diameter
2,3 mm
Product type
Ring
Box quantity
6600,0
Max. cutting capacity at 45° [square profile]
2,3 mm
Diameter
15,0 º
Length
55,0 mm