facom_cadp300f2
FACOM CAD.P300F2 blade for windscreen blade No. F1 - 63 mm
This article is not available
Product description:
  • Blades for windscreen blade CAD.P300F
Characteristics:
  • Level sonore 108.60 dB(A).
Key features according to our expert
  • Blade length: 30 mm
Specifications / All features
  • Brand: FACOM
  • EAN: 3148518632522
  • Supplier number: FACOM CAD.P300F2
Blade length
30 mm
Max. cutting capacity at 45° [square profile]
30,0 mm