action_do65110016
ACTION DO65110016 percussion cap-knee 3/8" x 16 Allen
Key features according to our expert
  • Length: 15 mm
  • VDE approved: No
  • With safety colour code 1000V: Not applicable
  • Bit tip: HEX 16 mm
  • Drive profile size (bit): 16 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981129560
  • Supplier number: ACTION DO65110016
Length
15 mm
Bit tip
HEX 16 mm
Drive profile size (bit)
16 mm
A/f mm/inch
16 mm