bahco_be63066514f
BAHCO BE63066514F oil filter cap for Daihatsu, Toyota
Product description:
  • Individual filter cups
Key features according to our expert
  • Width across flats: 66,5 mm
Specifications / All features
  • Brand: BAHCO
  • EAN: 7314150169641
  • Supplier number: BAHCO BE63066514F
Width across flats
66,5 mm
Number
1
Package
33 x 73 x 73 mm
Length package mm
73 mm
Size
14
Width package mm
73 mm
Weight kg
0.12 kg
Height package mm
33 mm
Car type
Daihatsu, Toyota
Diameter mm
66,5 mm