carat_gk10400set
carat_gk10400set_2
carat_gk10400set_3
carat_gk10400set_4
carat_gk10400set
carat_gk10400set_2
carat_gk10400set_3
carat_gk10400set_4
CARAT CARACOUP 104 tile saw 104cm 230V 1300W - GK10400SET
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Power: 1300 W
  • Saw blade diameter: 200 mm
  • Max. depth: 2 cm
  • Cutting length: 104 mm
  • Bore size: 25,4 mm
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452037140
  • Supplier number: CARAT GK10400SET
Power
1300 W
Saw blade diameter
200 mm
Max. depth
2 cm
Cutting length
104 mm
Bore size
25,4 mm