carat_eb05142010
CARAT EB05142010 Brilliant concrete drill 51 x 420mm 1/2" wet
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
  • Laser welded, thus 100% guarantee against weld breakage.
Key features according to our expert
  • Diameter: 51 mm
  • Length: 400 mm
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452022740
  • Supplier number: CARAT EB05142010
Diameter
51 mm
Length
400 mm