dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
dewalt_dt9600_qz
DEWALT DT9600-QZ SDS-Plus EXTREME 2 drill bit 20x550x600mm
What does this mean in practice?
  • Purchase a selected 18V or 54V XR garden machine? Then you can choose one of the 4 extra gifts within the official Buy & Get promotion.
Product description
  • SDS-Plus drill bit EXTREME 2 20x550x600mm
Features
Key features according to our expert
  • Diameter: 20 mm
  • Drill bit type: Hammer drill bit
  • Overall length: 600 mm
  • Number of cutting edges: 2 ea
  • Cutting length: 550 mm
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5035048055755
  • Supplier number: DEWALT DT9600-QZ
Diameter
20 mm
Overall length
600 mm
Cutting length
550 mm
Length
600,0 mm
Diameter
20,0 mm
Working length
550,0 mm