fami_fdgd5600104
FAMI FDGD5600104 FLEXA tool trolley blue with 5 drawers 36x27EH 794x600x853mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description:
  • Drawer cabinet series flexa-eH =36 x 27 with 5 drawers
  • Dim. mm W =794 D =600 H =852
  • Colour: blue RAL 5012
Key features according to our expert
  • Width: 794 mm
  • Depth: 600 mm
  • Height: 852 mm
  • Number of drawers: 5
  • Color: Blue
  • Max. load capacity: 225 kg
  • Weight: 70 kg
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711395446
  • Supplier number: FAMI FDGD5600104
Width
794 mm
Depth
600 mm
Height
852 mm