fami_fbg02s2000r00pd
FAMI WORK UP workbench with plywood top 30 mm 2000x750x1107 mm light grey RAL 7035 + anthracite grey RAL 7016 - FBG02S2000R00PD
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description:
  • Work bench work up not assembled with plywood board 30 mm
  • Dim. mm W =2000 D =750 H =1107
  • Colour: light grey + anthracite grey RAL 7035 + RAL 7016
Key features according to our expert
  • Width: 2000 mm
  • Depth: 750 mm
  • Height: 1107 mm
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394012
  • Supplier number: FAMI FBG02S2000R00PD
Width
2000 mm
Depth
750 mm
Height
1107 mm