fami_fbg02s2000f0008
FAMI WORK workbench with plywood top 30 mm 2000x750x880 mm light grey RAL 7035 - FBG02S2000F0008
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description:
  • Workbench work disassembled with plywood board 30 mm
  • Dim. mm W =2000 D =750 H =880
  • Colour: light grey RAL 7035
Key features according to our expert
  • Width: 2000 mm
  • Depth: 750 mm
  • Height: 880 mm
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711393992
  • Supplier number: FAMI FBG02S2000F0008
Width
2000 mm
Depth
750 mm
Height
880 mm