hi_force_mb120_60_50
HI-FORCE MB120-60-50 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 60 x 50 x 5 mm
  • Spanner size outer 60 mm
  • Spanner size inside 50 mm
  • Wall thickness 5 mm