hi_force_mb120_60_55
HI-FORCE MB120-60-55 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 60 x 55 x 2.5 mm
  • Spanner size outer 60 mm
  • Spanner size inside 55 mm
  • Wall thickness 2.5 mm