hi_force_mb120_65_55
HI-FORCE MB120-65-55 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 65 x 55 x 5 mm
  • Spanner size outer 65 mm
  • Spanner size inside 55 mm
  • Wall thickness 5 mm