hi_force_mb120_70_60
HI-FORCE MB120-70-60 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 70 x 60 x 5 mm
  • Spanner size outer 70 mm
  • Inside width 60 mm
  • Wall thickness 5 mm