hi_force_mb120_80_70
HI-FORCE MB120-80-70 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 80 x 70 x 5 mm
  • Spanner size outer 80 mm
  • Spanner size inside 70 mm
  • Wall thickness 5 mm