hi_force_mb210_100_95
HI-FORCE MB210-100-95 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 100 x 95 x 2.5 mm
  • Spanner size outside 100 mm
  • Spanner size inside 95 mm
  • Wall thickness 2.5 mm