hi_force_mb210_115_110
HI-FORCE MB210-115-110 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 115 x 110 x 2.5 mm
  • Spanner size outer 115 mm
  • Spanner size inside 110 mm
  • Wall thickness 2.5 mm