hi_force_mb210_85_75
HI-FORCE MB210-85-75 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 85 x 75 x 5 mm
  • Spanner size outside 85 mm
  • Spanner size inside 75 mm
  • Wall thickness 5 mm