hi_force_mb430_100_90
HI-FORCE MB430-100-90 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 100 x 90 x 5.0 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW430NRH
  • Spanner size outside 100 mm
  • Spanner size inside 90 mm
  • Wall thickness 5.0 mm