hi_force_mb430_105_95
HI-FORCE MB430-105-95 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 105 x 95 x 5.0 mm
  • Key width outside 105 mm
  • Spanner size inside 95 mm
  • Wall thickness 5.0 mm